Склад

Колоїдний розчин срібла 45-55 ррm, (45-55 мг/л), екстракт ісландського моху, ефірна олія туї, ефірна олія м’яти, ефірна олія ялиці; допоміжні компоненти: ПЕГ-40 гідрогенізована рицинова олія, гліцерин, Д-пантенол, тимол, танін, гіалуронат натрію, сорбат калію, вітамін Р, вітамін Е, вітамін А.

Рекомендації щодо застосування

Колоїдне срібло має широкий спектр антибактеріальної, про­тивірусної та протигрибкової активності, тому може сприяти пригніченню багатьох патогенів на слизовій оболонці носа. Бактерицидна дія іn vitro на Staphylococcus aureus спостеріга­ється при концентрації наночасток колоїдного срібла 45-50 ppm.

При місцевому (назальному) застосуванні колоїдний розчин срі­бла має тимчасову передбачувану дію проти вірусів, бактерій, грибів на слизовій оболонці носа, але не впливає на функції орга­нів та систем організму.

Колоїдне срібло може проявляти віруліцидну дію щодо вірусу гри­пу та інших вірусів, а також в’яжучу дію.

Екстракт ісландського моху має протизапальні та протимікробні властивості. Дубильні речовини мають в’яжучу дію, сприяють зменшенню проникності судин слизової оболонки носа, усуненню набряку та покращенню носового дихання.

Ефірні олії сприяють зменшенню набряку, розрідженню секрету та відходженню слизу з носових пазух та носа.

Д-пантенол, вітамін Е та вітамін А сприяють усуненню відчуття по­дразнення слизової оболонки носа.

Медичний виріб. Застосовується як допоміжний засіб, що сприяє полегшенню перебігу нежитю, що супроводжує аденоїдні, риніт, риносинусит. Сприяє полегшенню перебігу нежиттю за рахунок передбачуваної дії на слизовій оболонці носа, без допомоги фар­макологічних, імунологічних та метаболічних засобів, але з мож­ливістю сприяння їхній активності.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

Тільки для місцевого (назального) застосування.

Струснути флакон і зняти захисний ковпачок. При першому засто­суванні зробити 1-2 пробних розпилення у повітря в зворотному напрямку від очей. Розпилення в порожнину носа проводити при вертикальному положенні голови.

У перші два дні застосовувати по 1-2 розпилення 5-6 разів на добу. Починаючи з третього дня, застосувати по 1-2 розпилення 3-4 рази на добу.

Загальний курс застосування становить 5-10 днів.

Застереження при застосуванні

  • не застосовувати Дефлю® Сільвер Ніс Стронг у разі пошкод­ження флакона або після закінчення терміну придатності;
  • не розбирати розпилювач на запчастини;
  • не застосовувати при алергічній етіології захворювання;
  • у людей з підвищеною чутливістю до компонентів медичного ви­робу можлива поява алергічних реакцій;
  • при випадковому потраплянні в очі промити великою кількістю чистої води.

Форма випуску

Прозора рідина від світло-коричневого до коричневого кольору. 15 мл у флаконі із пластику коричневого кольо­ру, оснащеному помпою-розпилювачем. Один флакон поміщений у картонну упаковку разом з інструкцією із застосування медич­ного виробу.

Строк придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при тем­пературі від 5 °С до 25 °С у сухому, захищеному від дії прямого сонячного світла та недоступному для дітей місці.

Не зберігати у холодильнику.

Після відкриття флакону медичний виріб можна застосовувати протягом 3 місяців.

Виробник

ПП «Чарлі», вул. Полтавський шлях, 123, м. Харків, 61064, тел.: (057) 751-80-34 для ТОВ«Дельта Медікел».