ДЕФЛЮ СІЛЬВЕР НІС

Рецептура за розробкою Дельта Медікел Промоушнз АГ, Швейцарія

Склад

Колоїдний розчин срібла 45–55 ppm, екстракт ісландського моху (Cetraria islandica),
Д-пантенол, вітамін Е, вітамін А, ПЕГ-40 гідрогенізована касторова олія, гліцерин, ПЕО-400, пропіленгліколь, гіалуронат натрію, сорбат калію.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

Для місцевого застосування.
Ретельно очистити ніс. Струснути флакончик і зняти захисний ковпачок. При першому використанні зробити 1–2 пробні розпилення в повітря. При вертикальному положенні голови зробити по одному вприскуванню в кожен носовий хід. Застосовувати 2–3 рази на добу.
Курс застосування – 5–10 днів, за рекомендацією лікаря можна продовжити до 3 тижнів. При місцевому застосуванні колоїдний розчин срібла не має загальної системної дії.

Застереження при застосуванні

– діти до 3 років;
– підвищена чутливість до компонентів засобу.

Форма випуску

Лосьйон-спрей у флаконі з помпою-розпилювачем 15 мл. Комплексна дія засобу зумовлена дією його компонентів. Колоїдне срібло проявляє антимікробну дію, має широкий спектр антибактеріальної, противірусної та протигрибкової активності. Екстракт ісландського моху (Cetraria islandica) проявляє бактерицидні, в’яжучі та протизапальні властивості. Д-пантенол, вітамін Е і вітамін А сприяють відновленню пошкодженої слизової оболонки носа.

Застосовується при

– аденоїдитах,
– ринітах,
– риносинуситах.
Колоїдне срібло здатне пригнічувати ріст або призводити до загибелі широкого спектра бактерій. Бактерицидну дію на Staphylococcus aureus відзначено при концентрації наночастинок колоїдного срібла 45–55 ppm. Колоїдне срібло має віруліцидну дію щодо вірусу грипу та інших вірусів. Екстракт ісландського моху (Cetraria islandica) містить біологічно активну органічну уснінову кислоту, яка має антибіотичні і протизапальні властивості. Дубильні речовини моху мають в’яжучу дію. Д-пантенол, вітамін Е і вітамін А стимулюють загоєння і відновлення слизових оболонок.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не нижче 5 °С і не вище 25 °С у недоступному для дітей місці. Після відкриття можна використовувати до закінчення терміну придатності.

Термін придатності

3 роки.

Дата виготовлення і номер партії

Указано на упаковці. Дата виготовлення є номером партії.

Придатний до

Указано на упаковці.

Назва та місцезнаходження виробника

ТОВ «Дельта Медікел», Україна, 08132, Київська обл., м Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: (044) 593-33-55
на виробничих потужностях: 61172,
м. Харків, вул. Роганська, 151,
тел.: (057) 751-80-34.