Склад

Екстракт бульб цикламена (Cyclamen parvifl orum Subalpinum), паста хлорофілокаротинова, ефірна олія евкаліпта, ефірна олія м’яти, ефірна олія чайного дерева, ефірна олія імбиру, ефірна олія терпентинова, Д-пантенол, ментол, вітамін Е, срібна вода, вазелін медичний, гліцерин дистильований, борна кислота, моностеарат гліцерину, метилпарабен, пропілпарабен.

Рекомендації щодо застосування

Застосовується при:
– гострих респіраторних захворюваннях,
– ринітах,
– риносинуситах.

Екстракт бульб цикламена (Cyclamen parvifl orum Subalpinum) містить біологічно активну речовину групи сапонінів, яка при контакті зі слизовою оболонкою має подразнювальну дію і рефлекторно посилює секрецію, що сприяє дренуванню (вимиванню патологічних
виділень) з навколоносових пазух. Відзначається місцева протинабрякова дія завдяки значній дегідратації слизової оболонки після застосування засобу.
Олія чайного дерева має виражений антисептичний, протигрибковий і бактерицидний ефект. До основних властивостей ефірної олії імбиру відносять її протизапальну і антисептичну дію.
Ефірна олія евкаліпта проявляє потужну антисептичну дію, застосовується при лихоманці та респіраторних захворюваннях.
Ефірна олія м’яти має антимікробні властивості, протизапальну і капілярозміцнювальну дію.
Хлорофілокаротинова паста, насичена фітонцидами, має потужні протимікробні та противірусні властивості.
Д-пантенол є провітаміном В5, який потрібен для формування і регенерації слизових оболонок, дає виражений протизапальний, зволожувальний і заспокійливий ефект. Вітамін Е покращує трофіку слизових оболонок, пом’якшує їх, запобігає запальним процесам.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

Для місцевого застосування.
Невелику кількість крем-бальзаму нанести на слизову оболонку носа 2 рази на добу, при необхідності можна збільшити до 3–4 разів на добу. Незначним стисканням крил носа розтерти крем-бальзам по слизовій оболонці. Курс застосування – 7–10 днів. Як профілактичний засіб у період сезонного зростання гострих респіраторних
захворювань застосовувати 2 рази на добу до 3 тижнів. Дія засобу може зумовлювати відчуття незначного печіння в носоглотці. Не містить барвників і ароматизаторів. Для дітей від 3-х років і дорослих.

Застереження при застосуванні

Не допускати потрапляння в очі.

Форма випуску

Крем-бальзам у тубі з аплікатором 10 г.
Комплексна дія засобу зумовлена дією його компонентів. Ефірні олії та хлорофілокаротинова паста, насичена фітонцидами, створюють на поверхні слизової оболонки носа захисний противірусний і антибактеріальний бар’єр, проявляють антисептичні й протизапальні властивості. Екстракт бульб цикламена (Cyclamen parvifl orum Subalpinum) сприяє м’якому дренуванню навколоносових пазух, а Д-пантенол і вітамін Е сприяють відновленню пошкодженої слизової оболонки носа.

Протипоказання

– діти до 3-х років;
– підвищена чутливість до компонентів засобу;
– гострі алергічні реакції.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не нижче 5 °С і не вище 25 °С у недоступному для дітей місці. Після відкриття можна використовувати до закінчення терміну придатності.

Термін придатності

3 роки.

Дата виготовлення і номер партії

Указано на упаковці.
Дата виготовлення є номером партії.

Придатний до

Вказано на упаковці.

Назва та місцезнаходження виробника

ТОВ «Дельта Медікел», Україна, 08132, Київська обл.,
м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел .: (044) 593-33-55 на виробничих потужностях: 61172,
м. Харків, вул. Роганська, 151, тел.: (057) 751-80-34.