Склад на 1 таблетку

активні інгредієнти: екстракт кореня пеларгонії сидовидної 9 mg (мг) (еквівалентно 90 mg (мг) рідкого екстракту 1:8-10), екстракт квіток первоцвіту весняного з чашечками 27 mg (мг) (3-6:1), екстракт квіток бузини чорної 27 mg (мг) (3-6:1), екстракт трави вербени лікарської 9 mg (мг) (3-6:1), екстракт трави фіалки триколірної 27 mg (мг) (3-6:1), екстракт трави чебрецю 18 mg (мг) (3-6:1), екстракт листя плюща звичайного 18 mg (мг) (5-7,5:1), екстракт кореня імбиру лікарського 18 mg (мг) (3-6:1), екстракт кореня солодки голої 9 mg (мг) (3-6:1), цинку сульфат 7,5 mg (мг), лізоциму гідрохлорид 5 мг, вітамін С 30 mg (мг), троксерутин 20 mg (мг), ефірна олія евкаліпта 0,18 mg (мг), ефірна олія м’яти перцевої 0,09 mg (мг), ефірна олія чебрецю 0,09 mg (мг); допоміжні речовини: підсолоджувачі декстроза, сорбітол, мальтодекстрин; антикомкувач магнію стеарат.
Без ГМО.

Рекомендації щодо застосування

застосовувати в якості дієтичної добавки дітям від 6 років та старше, а також дорослим як додаткове джерело флавоноїдів, вітамінів та активних речовин, що сприяють покращенню загального стану організму, полегшенню нежитю та відкашлювання, а також прискоренню одужання при гострих респіраторних захворюваннях, грипі та застуді. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.
Комплексне поєднання компонентів, що входять до складу DEFLU™ tablets / ДЕФЛЮ™ таблетки, проявляє противірусну, антибактеріальну, секретолітичну та спазмолітичну дію, забезпечує протизапальний та протинабряковий ефекти. Екстракт кореня пеларгонії сидовидної має противірусну та антибактеріальну активність; цинк та вітамін С сприяють підвищенню опірності організму до інфекцій та покращенню імунної відповіді. Дія екстрактів первоцвіту, вербени, бузини сприяє розрідженню секреції слизу у навколоносових пазухах. Протизапальна дія екстрактів чебрецю, солодки, фіалки сприяє зменшенню набряку слизової оболонки та відкриттю соустя пазух до порожнини носа, що покращує відтік слизу та сприяє прискоренню одужання при нежитю. Екстракти чебрецю, солодки, фіалки, плюща сприяють збільшенню та розрідженню секреції залоз верхніх дихальних шляхів та бронхів, підвищенню активності миготливого епітелію, допомагаючи покращити відтік мокроти при кашлю. Екстракти чебрецю, солодки, первоцвіту, вербени втамовують спазми м’язів бронхів, сприяють полегшенню відкашлювання.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

вживати дітям від 6 до 12 років по 1/2 таблетки 3 рази на добу; дітям від 12 років і дорослим по 1 таблетці 3 рази на добу після прийому їжі. Таблетку розсмоктувати або розжовувати. Тривалість застосування становить 7-10 днів, якщо лікар не призначив інше. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря. Доза може бути збільшена лікарем. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Застереження при застосуванні

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Не рекомендовано застосовувати продукт при вагітності та в період грудного вигодовування, при запаленні нирок. Не застосовувати продукт при непереносимості певних цукрів або при діабеті І типу. Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.

Форма випуску

таблетки № 10, № 20.

Маса нетто 1 таблетки

900 mg (мг) ± 5 %

Строк придатності

3 роки.

Умови зберігання

зберігати в упаковці виробника при температурі від 15 °С до 25 °С в сухому, захищеному від прямого сонячного світла і недоступному для дітей місці.

Виробник

ПП «Чарлі», Україна, 61064, м. Харків, вул. Полтавський шлях 123, тел.: (057) 751-80-34 для ТОВ «Дельта Медікел», Україна, 08132, Київська обл.,
м. Вишневе, вул. Чорновола 43, тел.: (044) 593-33-55