Склад

Склад на 1 таблетку (800 mg (мг)): активні інгредієнти: вітамінС(у вигляді L-аскорбінової кислоти) – 50 mg (мг), цинку гліцинат–15mg(мг), вітамін В2 (рибофлавін) – 1,5 mg (мг), вітамін В6 – (у ви-гляді піридоксину гідрохлориду) – 1,5 mg (мг), вітамін Е (у вигляді D-альфа-токоферилацетату) – 3 mg (мг), вітамін D3 (холекальцифе-рол)– 400IU(МО) (10 μg (мкг)); допоміжні речовини (таблетки з вишневим смаком): натуральний фруктовий сік: вишневий; глюкоза (декстроза), інулін, мальтодекстрин, підкислювач: магнію цитрат; крохмаль кукурудзяний, антикомкувач:кальцію стеарат.допоміжні речовини (таблетки з чорничним смаком): натуральний фруктовий сік: чорничний; глюкоза (декстроза), інулін, мальтодекстрин, підкислювач: магнію цитрат; крохмаль кукурудзяний, антикомкувач:кальцію стеарат.допоміжні речовини (таблетки з апельсиновим смаком): натуральний фруктовий сік: апельсиновий; глюкоза (декстроза), інулін, мальтодек-стрин, підкислювач: магнію цитрат, крохмаль кукурудзяний, антикомку-вач: кальцію стеарат, барвник: β-каротин.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується в якості добавки дієтичної до раціону харчування як додаткове джерело цинку та вітамінів з метою підтримки противірусного імунітету у дітей та дорослих. Сприяє підвищенню опірності організму до вірусів та бактерій, забезпечує під-тримку імунної системи під час сезонних застудних захворювань. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Цинк – важливий мікроелемент для імунної системи та організму в цілому. Цинк є кофактором для синтезу білків противірусного захисту організму людини, регулює проліферацію, диференціювання, функціонування клі-тин імунної системи. Deflu® Defence Zinc tablets/Дефлю® Захист Цинк таблетки містять цинку гліцинат – хелатну сполуку цинку і амінокислоти гліцину. Хелатні форми цинку краще засвоюються в кишечнику, навіть при станах, коли засвоєн-ня цинку порушено.Вітамін D3 впливає на активність клітин імунної системи, бере участь у функціонуванні вродженого та набутого імунітету, сприяє усуненню за-пального процесу.Дефіцит вітаміну D3 відноситься до факторів ризику розвитку гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ). Можливість профілактичного за-стосування вітаміну D3 в сезон ГРВІ та грипу пов’язують зі стимулюванням синтезу антимікробних білків, що здатні руйнувати мікробні патогени, включаючи віруси. Вітамін С є антиоксидантом. Під час захворювання, в умовах підвищено-го окислювального стресу достатня концентрація вітаміну С – необхідна умова для боротьби імунної системи з вірусами та бактеріями.Дефіцит цинку, вітамінів D3, С, Е, групи В є однією з частих причин дис-функції імунної системи. Достатня концентрація вітамінів D3, С, Е, групи В має важливе значення для підтримки імунітету, формування повноцінної та адекватної імунної відповіді

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

Застосовувати дітям віком від 3 до 12 років по 1 таблетці на добу, дорослим 1-2 таблетки на добу для полегшення перебігу гострих вірусних інфекцій у сезон застудних захворювань, посилення опірності організму та покра-щення імунної відповіді. За рекомендацією лікаря можливе застосування Deflu® Defence Zinc tablets/Дефлю® Захист Цинк таблетки по 1 таблетці кожні 2-3 години протягом 3 діб, максимальна добова доза 6 таблеток для дітей та дорослих.Таблетку потрібно розсмоктувати або розжовувати. Краще таблетку приймати в перервах між їжею, при виникненні диском-форту у шлунково-кишковому тракті Deflu® Defence Zinc tablets/Дефлю® Захист Цинк таблетки слід приймати безпосередньо до або під час їди.Для полегшення перебігу гострих вірусних інфекцій у сезон застудних захворювань, посилення опірності організму та покращення імунної відповіді у сезон застудних захворювань рекомендований курс 1 місяць з перервою в 1 місяць, далі можливе повторення курсу протягом усього сезону підвищеної захворюваності, якщо лікар не призначив інакше. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання. Слід уникати одночасного вживання з препаратами, що містять вітаміни та/або цинк. При необхідності комплексного прийому обов’язково про-консультуйтеся з лікарем.

Застереження при застосуванні

Цинк у складі Deflu® Defence Zinc tablets/Дефлю® Захист Цинк таблетки може викликати роздратування шлунково-кишкового тракту у вигляді неприємного присмаку у роті, ну-доти. Для зменшення неприємного відчуття таблетки слід приймати без-посередньо до або під час їди. Не слід використовувати Deflu® Defence Zinc tablets/Дефлю® Захист Цинк таблетки одночасно з молочними продуктами.Можлива підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів, вітамінів та/ або мінералів рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 5°С до 25 °С в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Об`єм

жувальні таблетки No 30, по 3 блістери в упаковці (по 10 таблеток в блістері з однаковим смаком: вишневим, чорничним та апельсиновим)

Термін придатності

3 роки.

Виробник

ПП «Чарлі», Україна, 61064, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 123, тел.: +38 (057) 751-80-34 для ТОВ «Дельта Медікел»,Україна, 08132, Київська область, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43; тел.:+38 (044) 593-33-55.