Дефлю Сильвер горло инструкция

Склад:

колоїдний розчин срібла 45-55 ppm (45-55 mg/l (мг/л)), екстракт ісландського моху, екстракт евкаліпта, екстракт шавлії, ефірна олія евкаліпта, ефірна олія м’яти, допоміжні речовини: гліцерин, ПЕГ-40 гідрогенізована рицинова олія, Д-пантенол, лізоциму гідрохлорид, тимол, камфора, ментол, вітамін Е, натрію гіалуронат, натрію сахаринат, калію сорбат.
Колоїдне срібло має широкий спектр антибактеріальної, противірусної та протигрибкової активності, тому може сприяти пригніченню багатьох патогенів на слизовій оболонці горла та ротової порожнини. Бактерицидна активність in vitro щодо золотистого стафілококу (Staphylococcus aureus) спостерігається при концентрації наночасток колоїдного срібла 45-50 ppm
(45-50 mg/l (мг/л)).
При місцевому застосуванні (у ротовій порожнині) колоїдний розчин срібла має тимчасову передбачувану дію проти вірусів, бактерій, грибів на слизовій оболонці горла та ротової порожнини, але не впливає на функції органів та систем організму.
Колоїдне срібло може проявляти віруліцидну дію щодо вірусу грипу та інших вірусів, а також в’яжучу дію.
Екстракт ісландського моху (Cetraria islandica) має протизапальні та протимікробні властивості. Дубильні речовини моху мають в’яжучу дію, сприяють зменшенню проникності судин слизової оболонки, усуненню
набряку.
Д-пантенол та вітамін Е сприяють усуненню відчуття подразнення слизової оболонки горла та порожнини.
Медичний виріб. Застосовується як допоміжний засіб, який сприяє полегшенню перебігу гострих та хронічних уражень горла та ротової порожнини, що супроводжують тонзиліт, фарингіт, ларингіт, стоматит, за рахунок передбачуваної дії на слизовій оболонці, без допомоги фармакологічних, імунологічних та метаболічних засобів, але з можливістю сприяння їхній активності.

Спосіб застосування та дози:

тільки для місцевого застосування.
Перед застосуванням необхідно підготувати розпилювач – перевести сопло розпилювача в горизонтальне положення та провести 2-3 контрольні розпилення у повітря подалі від очей. Впорскування проводити при вертикальному положенні голови.
Застосовувати дітям віком від 4 років по 1-2 розпилення, від 12 років та дорослим по 2-3 розпилення на слизові оболонки ротової порожнини та глотки 3-4 рази на добу. Застосовувати дітям під наглядом дорослих.
Загальний курс застосування становить 5-10 днів.

Протипоказання:

– застосування у дітей віком до 4 років;
– підвищена чутливість до складових.

Застереження:

– не застосовувати Дефлю® Сільвер Горло у разі пошкодження флакона або після закінчення терміну придатності;
– не розбирати розпилювач на запчастини; якщо такий випадок трапився, медичний виріб не застосовувати;
– уникати потрапляння в очі, при випадковому потраплянні в очі промити великою кількістю чистої води.

Строк придатності:

3 роки.

Опис:

прозора рідина від світло-коричневого до коричневого кольору.

Упаковка:

30 ml (мл) у флаконі із пластику коричневого кольору, обладнаному помпою-розпилювачем. Один флакон поміщений у картонну упаковку разом з інструкцією із застосування.

Умови зберігання:

зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 5 °С до 25 °С у сухому, захищеному від дії прямого сонячного світла та недоступному для дітей місці.
Не зберігати у холодильнику.

Після відкриття медичний виріб можна застосовувати протягом 3 місяців.

Виробник:

ПП «Чарлі», вул. Полтавський шлях, 123, м. Харків, 61064, тел.: (057) 751-80-34,
(057) 780-85-80, charlie@ukr.net для ТОВ «Дельта Медікел» (044) 593-33-55, info@deltamedical.com.ua.