Дефлю Сильвер Горло Полоскание инструкция

Склад:

сіль морська, гідрокарбонат натрію, колоїдний розчин срібла, калію йодид, екстракти ісландського моху, ромашки, шавлії, кори верби, календули, ефірні олії евкаліпта, м’яти, чайного дерева, анісу, тимол.
Допоміжні речовини: ПЕГ-40 гідрогенізована рицинова олія, Д-пантенол, аскорбінова кислота, лимонна кислота, мальтодекстрин, метиленовий синій.
Процедура полоскання позитивно впливає на стан слизової оболонки ротової порожнини та горла. Відбувається безпосередній контакт рідини із запаленою або травмованою слизовою оболонкою, змивається слиз та епітеліальні тканини, що містять інфекційні та токсичні агенти.
Колоїдне срібло має противірусну, антибактеріальну та протигрибкову активність, тому може сприяти пригніченню багатьох патогенів на слизовій оболонці горла та ротової порожнини.
При місцевому застосуванні (у ротовій порожнині та горлі) колоїдний розчин срібла має тимчасову передбачувану дію проти вірусів, бактерій, грибів на слизовій оболонці горла та ротової порожнини, але не впливає на функції органів та систем організму.
Колоїдне срібло може проявляти віруліцидну дію щодо вірусу грипу та інших вірусів, а також в’яжучу дію.
Розчинена морська сіль сприяє зменшенню набряку, як наслідок – болю, має антисептичну дію.
Екстракти ісландського моху (Cetraria islandica), ромашки, шавлії, кори верби та календули мають протизапальні та протимікробні властивості, зменшують подразнення та біль.
Ефірні олії чайного дерева та евкаліпта мають протимікробну та протизапальну дію, сприяють загоєнню.
Медичний виріб Дефлю® Сільвер Горло Полоскання застосовується як допоміжний засіб, який сприяє полегшенню перебігу гострих та хронічних уражень горла та ротової порожнини, що супроводжують тонзиліт, фарингіт, ларингіт, стоматит, за рахунок передбачуваної дії на слизовій оболонці без допомоги фармакологічних, імунологічних та метаболічних засобів, але з можливістю сприяння їхній активності.

Спосіб застосування та дози:

Використовувати тільки як місцевий засіб для полоскання ротової порожнини і горла.
Розчин готувати безпосередньо перед застосуванням.
Вміст 1 саше розчинити в склянці (200 ml (мл)) теплої кип’яченої води, ретельно перемішати до повного розчинення компонентів. Теплий розчин застосовувати тільки як місцевий засіб для полоскання ротової порожнини і горла. НЕ КОВТАТИ!
Процедуру треба проводити стоячи, для дітей – під наглядом дорослих. Набрати в рот засіб, нахилити голову назад і протяжно вимовити звук «и» протягом 30 секунд. Потім розчин сплюнути, набрати нову порцію і повторювати процедуру до використання приготовленого обсягу. Вміст 1 саше розраховано для приготування розчину для 1 процедури. 
Процедуру полоскання бажано проводити між прийомами їжі та утримуватися від вживання їжі й пиття після процедури близько півгодини.
Полоскання проводити 4-5 разів на добу. Готовий розчин не зберігати. 
Застосовувати дорослим та дітям віком від 4 років (оскільки менша дитина ще не вміє самостійно полоскати горло). Застосовувати дітям під наглядом дорослих. 
Загальний курс застосування становить 5-10 днів.
Вагітним та жінкам, що годують груддю, застосовувати лише після консультації з лікарем.

Протипоказання:

– застосовування у дітей віком до 4 років (оскільки менша дитина ще не вміє самостійно полоскати горло);
– підвищена чутливість до компонентів.

Застереження:

– не ковтати;
– не застосовувати Дефлю® Сільвер Горло Полоскання у разі пошкодження саше або після закінчення терміну придатності.

Строк придатності:

3 роки.

Форма випуску:

саше № 10.

Опис:

порошок світло-блакитного кольору з білими, блакитними та коричнюватими вкрапленнями для приготування розчину для полоскання ротової порожнини. Готовий розчин має вигляд прозорої рідини від блакитного до жовто-зеленого кольору з коричневим відтінком.

Упаковка:

в 1 саше міститься 8 g (г) порошку, 10 саше поміщені в картонну упаковку разом з інструкцією із застосування.

Умови зберігання:

зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 5 °С до 25 °С у сухому, захищеному від дії прямого сонячного світла та недоступному для дітей місці. Не зберігати у холодильнику.
Готовий розчин використати одразу після приготування, не зберігати.
Цифрове позначення із 8 цифр, що нанесене на нижній частині саше, вказує на таке: перша та друга цифри – код партії; третя, четверта, п’ята та шоста цифри – рік, а сьома та восьма цифри, місяць, до якого ґарантовано безпечне застосування медичного виробу.

Виробник:

ПП «Чарлі», вул. Полтавський шлях, 123,
м. Харків, 61064, тел.: +38 (057) 751-80-34, +38 (057) 780-85-80,
charlie@ukr.net. На виробничих потужностях: ПП «Чарлі», вул. Роганська, 151, м. Харків, 61172. Для ТОВ «Дельта Медікел», +38 (044) 593-33-55.